top of page

Kosmetické ošetření měsíce

Milé dámy, na následující měsíc jsem si pro vás připravila speciální ošetření zaměřená na zklidnění, hydrataci a regeneraci pleti.
Pro pleť, která je dlouhodobě poškozována nošením roušek (a že jsme si jich teď užily, že), je důležité především obnovení hydrolipidové vrstvy pleti (nejsvrchnější části pokožky), která v těchto dnech trpí nejvíce.

A jaká ošetření jsem si pro vás připravila?

Obnovení přirozené kožní bariéry

Doctor Babor PRO CERAMIDE treatment (novinka pouze ve vybraných salonech)

90 min.

vystresovaná, napjatá, citlivá pleť

stabilizuje ochrannou bariéru pokožky, pleť je vyhlazená a zdravě vypadající

Získejte opět vyváženou, posílenou a zdravě vypadající pleť. Užijte si luxusní regenerační a vyhlazující ošetření, které díky 6 lipidům a ceramidům podobným přirozeným lipidům pleti okamžitě zvyšuje vlastní ochranu kůže před vnějšími vlivy, chrání jí před zarudnutím, podrážděním a vyhlazuje její povrch.

 

Efekt účinných aktivních látek je navíc podpořen pleťovou maskou Silver power foil s hydratačním a okluzivním efektem, která je doplněná o luxusní akupresurní masáž obličeje a hlavy.

1990,-

Intenzivní ošetření, které regeneruje a uzdravuje

Repair treatment

90 min.

všechny typy pleti s potřebou regenerace

uzdravuje nedokonalosti pleti

Ošetření řadou Doctor Babor Repair Cellular intenzivně stimuluje regenerační procesy pleti a tvorbu nových buňek. Zklidňuje, zlepšuje poddajnost a pružnost pokožky. Vyrovnává hladinu přirozených lipidů pleti a obsah vlhkosti.

Toto ošetření je vhodné pro pleť před chirurgickým zákrokem nebo po injekčních výplních. Jako prevence vzniku jizev a regenenerace po prodělaném akné. 

1790,-

Intenzivní regenerační kůra 

Ošetření řadou Neurosenstive je vhodné jako kůra dvou a více ošetření rozdělených do několika částí.

Důkladné odstranění odumřelých buněk (část 1)

Doctor Babor Neurosensitive scrub treatment 

60 min.

velice suchá, šupinatá pleť. I pleť s atopickou dermatitidou

důkladně odstraní odumřelé buňky a stimuluje přirozený regenerační proces pleti

Ošetření bez parfemace a syntetických barviv, konzervované pouze pomocí čistého mikrostříbra. Podporuje olupování přebytečných odumřelých kožních buněk, které jsou nahromaděné na pleti a zabraňují tím její hydrataci a dalším přirozeným procesům pleti. Stimulujeme její regenerační proces a připravujeme tak pleť na lepší vstřebávaní následných produktů za účelem vyživení a zklidnění.

 

Zklidnění pleti je podpořeno exkluzivní maskou s aktivním kolagenem a kyselinou hyaluronovou, která se kromě očekávaného zklidnění postará i o perfektní hydrataci a vyhlazení pleti. Aplikace této masky je doplněna o luxusní akupresurní masáž obličeje a hlavy.

1380,-

Vyrovnání pH pleti a aktivace vlastních opravných procesu (část 2)

Doctor Babor Neurosensitive rebalancing treatment

70 min.

suchá, šupinaté pleť s nevyváženým pH

vyrovnává pH pleti a buduje novou ochrannou lipidovou vrstvu

Ošetření, které navrací pleti potřebné, lehce kyselé pH pleti, které je nutné k aktivaci enzymů (stimulující uvolňování ceramidů) a následnému vybudování přirozené ochranné bariéry pleti a obnovení normálního procesu olupování pokožky.

 

Toto ošetření též poskytuje pleti hodnotné minerály získané z mořské soli a zeleného jílu. Ošetření pleti je doplněno o luxusní akupresurní masáž obličeje a hlavy.  

1580,-

bottom of page